صفحه 77 از 77 نخستنخست ... 2767757677
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 764 , از مجموع 764

موضوع: دست نوشته های بورس دوست

شماره عضویت
    1238
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.48
    لایک کرده
    161
    لایک شده
    7
    سپاس ها
    376
    سپاس شده 4,303 در 800 پست
    ميزان امتياز
    1721
    Array
    درود ؛ پیرو مطالب عرض شده بالا ؛ خوشحالم که مدیر عامل محترم به وعده خود عمل کرده و گزارش فعالیت یکساله خود را جهت اطلاع بازار و سهامداران سهم شفاف ارائه کردند تا سهامداران بیشتر از کم و کیف شرکتی که سهمش را دارند بد انند ، از دید بنده این عمل ایشان دست مریزاد دارد ، بورس دوست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 2 کاربر از پست مفید بورس دوست سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    1238
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.48
    لایک کرده
    161
    لایک شده
    7
    سپاس ها
    376
    ميزان امتياز
    1721
    Array
    درود ، طبق صحبتهایی که انجام شد به نظر سهم قبل از مجمع باز نشه و من هم با توجه به شرایط شرکت در چند ماه گذشته و اتفاقات خوب پیش رو و اینکه فرصت کمی تا مجمع داریم ،مخالف این مورد نبودم و امیدوارم در مجمع اخبار مناسبی را بشنویم و در بازدیداز کارخانه ببینیم ، شرکت 2000 تن مواد اولیه خریده و 2000 تن نیز درحال خرید است و عرضه به شپلی از 80 تن روزانه به نظر تا روز مجمع به 140 تن هم برسد و عبور از تولید ماهانه 3500 تن و رسیدن به 4000 تن هدف کوتاه مدت شرکت است مشتری خارجی دارد که مواد اولیه ذکر شده کمک به فروش صادراتی بیشتر است ، هیئت مدیره خریدهای مواد اولیه جدید را متعهد و انجام و باید تفاوت تمام شده را از شپلی دریافت کنند ؛ فعلا به قیمت تمام شده به شپلی فروش میشود و امیدوارم که این مورد اصلاح و سود فعالیت شرکت نیز به قیمت تمام شده اضافه شود ، به احتمال زیاد اوایل هفته آتی گزارش عمکرد سالانه مدیرعامل که روز سایت شرکت است به روی کدال بیاید ، همانطور که قبلا ذکر شده بود به علت تعطیلی شپلی و عدم فروش و تولید شمواد گزارش سالانه همراه با تعدیل منفی است و پیش بینی همراه با سود و احتمال بیشتر شدن سود در مراحل پیش رو نیز هست ، اینها اخبار فعلی بود که تقدیم شد ؛ بورس دوست

4. 2 کاربر از پست مفید بورس دوست سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    1238
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.48
    لایک کرده
    161
    لایک شده
    7
    سپاس ها
    376
    ميزان امتياز
    1721
    Array
    درود دوستان ، مجمع سالانه شمواد ، پس فردا (چهارشنبه ) ساعت در محل دفتر شرکت چهارراه آبشار برگزار میشود ، لزوما میتوان با در دست داشتن کارت شناسائی و گواهینامه تعداد سهام مراجعه و حضور داشت ، سهامدارانیکه موقعیت و تمایل دارند فرصت خوبی است که مستقیم با مسئولین شرکت ؛هیئت مدیره و نماینده هیئت اجرائی صحبت کرده و از کم و کیف سهم و برنامه های در دست اقدام وآینده و رفع مشکلات بهتر و بیشتر بدانند و قبلا با جناب مدیر عامل هماهنگ کرده بودم که بعداز مجمع بازدیدی از کارخانه داشته باشیم .....................................متاسفا ه بدلیل درگیربودن در دو کار غیر بورسی دیگر و البته آنفولانزایی که توصیه به استراحت شده ، علی رغم برنامه ریزی قبلی و تمایلی که دارم برخلاف سه سال گذشته موقعیت حضور در مجمع را ندارم و مهمتر از شرکت در این جلسه و بازدید ؛ دیدار با دوستان خوب اصفهانی و دورهمی که برسم عادت خوب گذشته امسال محروم میشوم و امیدوارم عمری باشد تا بهتر از این فرصت ها استفاده کنم ، توصیه هایی در مورد دوستانی که در مجمع موقعیت و تمایل به حضور را دارند ، دارم که در گروه تلگرامی شمواد جناب محسن افتخاری و دیگر دوستان بعرض میرسانم ؛ البته دوستان بهتر از بنده اشراف داشته و امیدوارم اخبار مجمع پربارباشد ، به امید بهتر شدن اوضاع اقتصادی کشور ، صنایع تولید و شرکت ارزشمند تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی (دی ام تی).....برقرار باشید .....بورس دوست

6. 3 کاربر از پست مفید بورس دوست سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    1238
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.48
    لایک کرده
    161
    لایک شده
    7
    سپاس ها
    376
    ميزان امتياز
    1721
    Array
    درود دوستان ؛ گزارش 9 ماهه فولاژ دیروز حین معاملات اومد ؛ سود همان 95 ریال با پوشش 49 ریال که در گزارش ششماهه 29 ریال بود ؛ بنده چندین بار در مورد تعدیل این سهم مطلب زده بودم ؛ فعلا هنوز اتفاق نیافتاده اما با رجوع به صفحه ظرفیت تولیدی و تعدیل احتمالی گزارش به چندین مورد اشاره و قید شده است و میزان دقیق تاثیر سود ؛ مقدار رشد پروژه و زمان بهره برداری را مشخص کرده اند که جمعا میزان سود شرکت را 777 ریال بیشتر میکند یعنی با احتساب 95 ریال کنونی به رقم 872 ریال بدون تاثیر صادرات بیشتر و یا موارد دیگر میشود که به ترتیب قید شده 1- - پروژه یزد میزان پیشرفت پروژه 27% و تاریخ بهره برداری سال 96 2- پروژه واحد میل گرد و مفتول که تاریخ و درصد قید نشده اما تاثیر 250 ریالی برای هر سهم آمده است ...................به مورد 1 و 2 که عرض شد فعلا کاری نداریم از دید بنده 3- طرح فرآوری قراضه (شریدر ) برای کوتاه مدت مهم است که 200 ریال تاثیر مثبت قید شده و 100% مخارج و پیشرفت (کار به اتمام و در حال انجام است ) و تاریخ بهره برداری 95 قید شده است به این احتمال بارها عرض کردم که سهم برای تعدیل بسته میشود ؛ چرا هنوز اعلام نشده و اتفاق نیافتاده جای سئوال دارد هر چند معاملات این سهم بعد از جمع آوری به نقاط حمایت بالاتر از قبل رسیده و امروز هم بعد گزارش بهتر معامله شد ، سهامدار عمده این سهم غدیر و شرکتهای سرمایه گذاری 30 استان هستند ، به نظر بهمن ماه ماه این اتفاق میتواند بیافتد و اعلام تعدیل 200 ریالی اعلام شده و انجام شده سود شرکت را در مرحله اول برای امسال به 295 ریال برساند رشد تا 300 تومان سهم را حتی گذر آنرا برای این سال مالی متصور باشیم ؛ نحوه معاملات فردا و هفته آتی میتواند روند کوتاه مدت سهم و نظر حقوقی را برای قیمت جدید آن نشان و ترسیم کند ؛ زیر نظر باشد ، نظر من سهم کم ریسکی در قیمتهای محدوده 210 تومان فعلی است .....فولاژ

8. 3 کاربر از پست مفید بورس دوست سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع