صفحه 287 از 287 نخستنخست ... 187237277285286287
نمایش نتایج: از شماره 2,861 تا 2,870 , از مجموع 2870

موضوع: بیاموزیم کمک کنیم،بهتر زندگی کنیم

شماره عضویت
    5885
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    346
    سپاس شده 51 در 30 پست
    ميزان امتياز
    615
    Array
    و بیمه البرز

2. 2 کاربر از پست مفید ساده سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    3300
    عنوان کاربر
    کاربر هزاره
    میانگین پست در روز
    4.90
    لایک کرده
    2
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    19,980
    سپاس شده 29,762 در 6,269 پست
    ميزان امتياز
    7331
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    بنظرتون ورود به دماوند الان صلاحه؟

دوست گرامی بنده با وارد شدن به سهم و مارکتی که با نرخ دستوری قیمت محصولاتش اعلام بشه مخالفم. الان دماوند به اندازه نصف کل ارزش بازارش از دولت و توانیر طلب داره ولی بهش نمیدن خب چطور سهامدار میتونه به چنین سهمی دل ببنده . اگه برق با نرخ خارج از شمول نرخهای دستوری دولت فروش میرفت الآن قیمت دماوند ده برابر اینی بود که داره معامله میشه . در مورد نرخ سوخت هم وضع به همین منوال هست در این سهم و پتروشیمی ها و پالایشیها. کلا بنده کمتر در این سهام سهامداری میکنم و اکثرا در این سهام نوسان میگیرم به استثنا برخی پتروشیمی ها

فقر ، شب را بی غذا سر کردن نیست . فقر ، روز را بی اندیشه سر کردن است

4. 3 کاربر از پست مفید shirmard سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    3300
    عنوان کاربر
    کاربر هزاره
    میانگین پست در روز
    4.90
    لایک کرده
    2
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    19,980
    ميزان امتياز
    7331
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر یزدان نمایش پست ها
    اقا شیر مرد یه سهم معرفی بفرمایید ما از ضرر شدید خارج بشیم اخه این همه هم بدشانسی کسرا 412خرید نزول تا 305 فروش من 311 وار از فرداش برگشت و این همه ضرر گذاشت رو دستم وای خدا

دکتر جان خداییش فکر کنم تنها نفری بودم که حتی تو بازار منفی که کسی جرات سیگنال دادن نداشت هم سیگنال دادم و سیگنالها رو هم میتونید رصد کنید در سابقه تاپیک از غشهداب 3 ماه قبل تا کماسه همین دو هفته پیش و اعلام خروج به موقع در اول آبان ماه . همین امروز هم حق واتی رو گفتم بخرید حداقل تو این حق 20 درصد دو ماهه خوابیده اگه بازار خوب باشه و خود سهم بشه 2200 به بالا یعنی فقط 10 درصد بره بالا و شما هم حتی پول حق رو نمیریختی و تبدیل به استفاده نشده میکردی حق استفاده نشده با قیمت 2200 خود سهم باید 1200 باز بشه یعنی درست 100 درصد سود . حالا اگه بزنه و خود واتی که نزدیک مجمع هم هست بره بالاتر از 2200 که دیگه نون خریدار تو روغنه و اگر هم در بدترین حالت قیمت خود سهم برسه به 1600 که حق هم همون حدود 60 قیمت میخورد و شما ضرری نمیکنی بنابراین به نظر حقیر ریسک به ریوراد در این بازار ارزنده تر از حق واتی وجود نداشت
    ویرایش توسط shirmard : دیروز در ساعت ۱۶:۳۰

6. 8 کاربر از پست مفید shirmard سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    3300
    عنوان کاربر
    کاربر هزاره
    میانگین پست در روز
    4.90
    لایک کرده
    2
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    19,980
    ميزان امتياز
    7331
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده نمایش پست ها
    و بیمه البرز
    بیمه البرز بعد از عبور از 1400 با حجم بالا (حداقل 3 برابر میانگین ماهانه) و تثبیت میتونید با خیال راحت وارد بشید در غیر اینصورت. .... فعلا واچ لیست باشه
    ویرایش توسط shirmard : دیروز در ساعت ۱۶:۲۷

8. 4 کاربر از پست مفید shirmard سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    2703
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    1.28
    لایک کرده
    23
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    17,839
    سپاس شده 6,957 در 1,523 پست
    ميزان امتياز
    2473
    Array
    اقای شیر مرد خوب کمی زمان میبره اعتماد جلب بشه این رو حق بدید تو این شلم شوربای بازار و این همه استاد نمای تلگرامی که مثل قارچ هر روز رشد میکنند کمی اعتماد سخته که با هزار مصیبت یه پولی جمع کردی بعد یهو نابود میشه البته نمیشه همش رو گردن این استاد نماها انداخت که خود دولت بیشتر از همه مقصر هست و رانتی که برخی دارند و ماها نداریم ولی امیدوارم بتونیم از سیگنال های شما از این به بعد استفاده کنیم سبدبنده فعلا تو 25درصد ضرر هست از شتران تا وساپا و کچینی و....و امید وارم بشه کمی از ضررمون جبران بشه اگه لازم دونستید تو خصوصی پیغام بدید متشکرم

10. 2 کاربر از پست مفید دکتر یزدان سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    3300
    عنوان کاربر
    کاربر هزاره
    میانگین پست در روز
    4.90
    لایک کرده
    2
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    19,980
    ميزان امتياز
    7331
    Array
    الان در شبکه نسیم داره در مجموعه درهمی با پرفسور سمیعی گفتگو میشه . واقعا هر ایرانی از بزرگی این پرفسور و از انسانیت ایشان به خودش میباله و هر ایرانی به داشتن چنین هم وطنانی باید افتخار کنه

12. 4 کاربر از پست مفید shirmard سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    2703
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    1.28
    لایک کرده
    23
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    17,839
    سپاس شده 6,957 در 1,523 پست
    ميزان امتياز
    2473
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirmard نمایش پست ها
    الان در شبکه نسیم داره در مجموعه درهمی با پرفسور سمیعی گفتگو میشه . واقعا هر ایرانی از بزرگی این پرفسور و از انسانیت ایشان به خودش میباله و هر ایرانی به داشتن چنین هم وطنانی باید افتخار کنه
    اره دیدم واقعا عالی بود

14. کاربر روبرو از پست مفید دکتر یزدان سپاس کرده است .

شماره عضویت
    2330
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.04
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    1,127
    سپاس شده 237 در 57 پست
    ميزان امتياز
    779
    Array
    سلام جناب شیرمرد....(اگرچه این برنامه منحصربفرد برا بار دوم از سری دورهمی پخش شد) ولی هرباردیدنش ...مصاحبه با چنین انسان فرهیخته ودانشمندکه"‌باعث مباهات و افتخار هرایرانی است. منتهی به شوروشعف واحساس غرور ملی است

16. 2 کاربر از پست مفید ایمان 44 سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    7660
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.55
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    3,386
    سپاس شده 2,977 در 581 پست
    ميزان امتياز
    1138
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر یزدان نمایش پست ها
    اقای شیر مرد خوب کمی زمان میبره اعتماد جلب بشه این رو حق بدید تو این شلم شوربای بازار و این همه استاد نمای تلگرامی که مثل قارچ هر روز رشد میکنند کمی اعتماد سخته که با هزار مصیبت یه پولی جمع کردی بعد یهو نابود میشه البته نمیشه همش رو گردن این استاد نماها انداخت که خود دولت بیشتر از همه مقصر هست و رانتی که برخی دارند و ماها نداریم ولی امیدوارم بتونیم از سیگنال های شما از این به بعد استفاده کنیم سبدبنده فعلا تو 25درصد ضرر هست از شتران تا وساپا و کچینی و....و امید وارم بشه کمی از ضررمون جبران بشه اگه لازم دونستید تو خصوصی پیغام بدید متشکرم
    من الان چند ماهه حول و حوش همون 0% باقی موندم. قبل از عید 30% تو سود رفته بودم که با خرید خودرویی در اواخر عید متاسفانه همه پرید. یه راهنمایی دارم برای شما تا به نفعت بشه. جوگیر سود زیاد نباش. مثلا میبینی یه سهمی در 2 هفته 20% سود داده و میگی این لااقل 20% دیگه سود میده. گول نخور و از این سودها نخواه. همین سبکی که آقای شیرمرد داره این تجربه خیلی بالا میخواد که از روند معاملات بتونی بفهمی این میخواد بالا بره یا بریزه. یعنی از روی روند معاملات و خرید و فروش باید بتونی بفهمی ما از روی نمودار میخوایم تشخیص بدیم که جواب نمیده.
    وقت زیاد برای خرید بزار و پله ای تو منفی خرید کن و منتظر باش اینجوری مثل من لااقل ضرر نمیکنی. من الان یه نمودار از کنور میتونم بزارم یا لبوتان کهچطوری خط روند نزولی بلندمدت خودشونو شکستن و به سرعت رفتن بالا ولی بعا از 2 ماه با کمال تعجب میبینم دوبار برگشتن زیر همون خط نزولی بلندمدت.
    نمودار لبوتان بین اون دو تا خط عمودی 3 سال فاصله هست. خط روند 3 ساله خودش رو شکست. نمیگم کیا میگفتن اینو بخر بحث خاله زنکی بدرد من و تو نمیخوره. من خودم تو 380 تومن خرید کردم نه تو 440 چون جوگیر سود بیشتر نبوذم. ولی فکرشو نمیکردم کهاز 380 هم که چند هفته نوسان کرد بریزه. اینم بگم حتی ائنجا هم 5% سبد خریدم. بعد باور کنید در کمترین قیمت یعنی 310 تومن سهممو دو برابر کردم.
    من اول عید هم تو تاپیک تبریک سال نو یه مطلبی گذاشتم دکتر بهزادی حذف کرد گفت فقط تبریک اونجا گفتم همه نمودارها را ببینی قله ای هستن یعنی در ظرف 1 روز یه سقف میزنن و بعد یه کف 30% پایینتر. وقتی نمودار همه سهما اینجوری هست پس به طمع سود در سقف نخر تو کف هم نفروش امروز که 25% در ضرر هستی دیگه نفروش از همینجا تا 3 ماه دیگه برمیگردن به قیمتای قبلی 3 ماه صبوری کنید به پولتون میرسین.

ویرایش توسط shahresarnevesht : دیروز در ساعت ۲۳:۵۷

18. 6 کاربر از پست مفید shahresarnevesht سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    7660
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.55
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    3,386
    سپاس شده 2,977 در 581 پست
    ميزان امتياز
    1138
    Array
    کنور وقتی این مثلث رو شکوند من خریدم اینم پستش: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ولی ببین تا کجا سقوط کرد. اصلا راحتتر بگم ببین چند تا قله 1 روزه داره. این سهما رو موقع بالا رفتم به طمع سود میخریم و میریم در ضرر به همین سادگی. قله های 1 روزه ثبت میکنن یا 2 روزه کل مسیر صعودیشون هم 3 هفته ای بالا میرن 3 هفته هم با سرعت میان پایین. اینا معنی دقیق پمپاژ پول به سهم هست. بنابراین من میگم بالا نخریم پایین بخریم و پله ای ومنتظر باشیم تا 30% بالاتر بفروشیم. البته من سیو سود هم زیاد بلد نبودم متاسفانه.

20. 7 کاربر از پست مفید shahresarnevesht سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 2 مهمان ها)

1. چیکسا