صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 13212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 230

موضوع: پرسش و پاسخ های الیوتی

شماره عضویت
    4268
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.08
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    528
    سپاس شده 400 در 97 پست
    ميزان امتياز
    888
    Array
    یک سوال دیگر و سعی می کنم که حداقل در کوتاه مدت دیگر مزاحم نشوم :)

در شکل زیر سه موج متوالی داریم که همه آنها (دو موج نزولی و یک موج صعودی) زاویه موج کمتر از 45 درجه است. تکلیف چیست؟؟؟ در حقیقت سوال این است که اگر دو موج یا بیشتر خنثی (neutrality) متوالی داشته باشیم باید چیکار کرد؟ باید حذف و یک موج بزرگتر در نظر گرفته شود؟
    با سپاس

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 6 کاربر از پست مفید shervin سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    7752
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    410
    سپاس شده 229 در 36 پست
    ميزان امتياز
    713
    Array
    سلام - مگه قرار نیست پست تشکر در اینجا نباشه و فقط مطالب تحلیلی بیان بشه -- از دوستان خواهش می کنم اونهائی که مطلب تحلیلی ندارند فقط خواننده باشند تا تاپیک ها بیخودی ورق نخورد و وقت دیگران را تلف نکند - ممنون

4. کاربر روبرو از پست مفید zxcv سپاس کرده است .

شماره عضویت
    2170
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    446
    سپاس شده 161 در 51 پست
    ميزان امتياز
    922
    Array
    من یه سوال دارم. تو تحلیل به روش نیلی داده های قیمتی رو چطوری ازش استفاده باید کرد. یه روشش که حد بالا و پایین قمیت مثلا روزانه رو که تو یه کندل دیده میشه جمع وتقسیم به دو می کنیم یه قیمت میانگین میاد به عنوان قیمت اون روز. ایا اینا رو باید دستی رو کاغذ وارد کنیم یا نرم افزاری هست که این نمودار رو واسمون در بیاره. اگه دستی باید بکنیم بازه زمانی رو چطوری باید انتخاب کنیم که تحلیل درست از اب در بیاد؟ ممنون میشم جواب بدین چون هیچحا تو نت در موردش حرفی نشده

6. 3 کاربر از پست مفید esun سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    5483
    عنوان کاربر
    کاربر هزاره
    میانگین پست در روز
    2.50
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    11,240
    سپاس شده 41,295 در 3,667 پست
    ميزان امتياز
    4597
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط esun نمایش پست ها
    من یه سوال دارم. تو تحلیل به روش نیلی داده های قیمتی رو چطوری ازش استفاده باید کرد. یه روشش که حد بالا و پایین قمیت مثلا روزانه رو که تو یه کندل دیده میشه جمع وتقسیم به دو می کنیم یه قیمت میانگین میاد به عنوان قیمت اون روز. ایا اینا رو باید دستی رو کاغذ وارد کنیم یا نرم افزاری هست که این نمودار رو واسمون در بیاره. اگه دستی باید بکنیم بازه زمانی رو چطوری باید انتخاب کنیم که تحلیل درست از اب در بیاد؟ ممنون میشم جواب بدین چون هیچحا تو نت در موردش حرفی نشده
    در این روش ، یکی از نمودارها که مد نظر شما هم هست، در واقع میانگین متحرک با دوره ی 1 روزه از نوع HLavg می باشد....................شما این اندیکاتور را نصب کنید و خود نمودار را حذف کنید تا راحت تر دید شود.نمونه تنظیمات در مفید تریدر :

گلن نیلی : رسیدن به درجه استادی در این روش تحلیل برای باقی عمرتان کفایت می کند

"تمام تحلیل ها صرفا بررسی تکنیکی است و به منزله سیگنال خرید و فروش نیست"

8. 5 کاربر از پست مفید Butterfly سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    2170
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    446
    سپاس شده 161 در 51 پست
    ميزان امتياز
    922
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly نمایش پست ها
    در این روش ، یکی از نمودارها که مد نظر شما هم هست، در واقع میانگین متحرک با دوره ی 1 روزه از نوع HLavg می باشد....................شما این اندیکاتور را نصب کنید و خود نمودار را حذف کنید تا راحت تر دید شود.نمونه تنظیمات در مفید تریدر :

ممنون از راهنماییتون. من داشتم داده ها یرو یکی یکی تو اکسل میزدم!!! با این کار کمک بزرگی کردین. یه سوال دیگه دارم این سبک الیوت فوق العاده یادگیریش سخته. منظورم حفظ کردن قانون هاش هست. آیا شما اینارو حفظ کردین یا کتاب رو میذارین جلوتون و یکی یکی بررسی می کنید؟ همچینن تا چه حد تو بورس ایران جواب میده؟

10. 5 کاربر از پست مفید esun سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    5483
    عنوان کاربر
    کاربر هزاره
    میانگین پست در روز
    2.50
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    11,240
    ميزان امتياز
    4597
    Array
    ممنون از راهنماییتون. من داشتم داده ها یرو یکی یکی تو اکسل میزدم!!! با این کار کمک بزرگی کردین. یه سوال دیگه دارم این سبک الیوت فوق العاده یادگیریش سخته. منظورم حفظ کردن قانون هاش هست. آیا شما اینارو حفظ کردین یا کتاب رو میذارین جلوتون و یکی یکی بررسی می کنید؟ همچینن تا چه حد تو بورس ایران جواب میده؟
    من فعلا فرمول ها را حفظ نیستم..............کاری را که کردم میگم شاید به درد شما هم بخورد.................شما قسمت بعد از RN که مربوط به فرمول های بازگشت است را برای بار اول لازم نیست خیلی عمقی بخوانید که حفظ کنید چون تقریبا نشدنی است!!!بقیه کتاب را با دقت بخوانید و چندین بار هم بخوانید...................پس از اینکه دید الیوتی قابل قبول پیدا کردید،فرمول ها را هم کم کم حفظ می کنید،یا روی یک برگه خلاصه کنید که همیشه در دسترس باشد....................

12. 6 کاربر از پست مفید Butterfly سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    2170
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    446
    سپاس شده 161 در 51 پست
    ميزان امتياز
    922
    Array
    من فعلا فرمول ها را حفظ نیستم..............کاری را که کردم میگم شاید به درد شما هم بخورد.................شما قسمت بعد از RN که مربوط به فرمول های بازگشت است را برای بار اول لازم نیست خیلی عمقی بخوانید که حفظ کنید چون تقریبا نشدنی است!!!بقیه کتاب را با دقت بخوانید و چندین بار هم بخوانید...................پس از اینکه دید الیوتی قابل قبول پیدا کردید،فرمول ها را هم کم کم حفظ می کنید،یا روی یک برگه خلاصه کنید که همیشه در دسترس باشد....................
    خیلی خوبه شخصی هست که تجریباتش رو تو الیوت نیلی در اختیار بقیه قرار بده چون فراگیری اون به تنهایی واقعا زمان بره. همین میانگین متحرک اصلا یادم نبود نمیگفتین شاید تحلی 1 چارت 10 روز طول میکشید. 2 سوال دیگه هم دارم . واحد زمانی رو چطور انتخاب می کنی تو این مووینگ اورج؟ تو این چارتا وقتی زوم می کنیم رو نمودار او زاویه 45 درجه فرق می کنه. باید تا چه حدی زوم کنیم رو نمودار تا اون 45 درجه درست جواب بده

14. 3 کاربر از پست مفید esun سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    5483
    عنوان کاربر
    کاربر هزاره
    میانگین پست در روز
    2.50
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    11,240
    ميزان امتياز
    4597
    Array
    خیلی خوبه شخصی هست که تجریباتش رو تو الیوت نیلی در اختیار بقیه قرار بده چون فراگیری اون به تنهایی واقعا زمان بره. همین میانگین متحرک اصلا یادم نبود نمیگفتین شاید تحلی 1 چارت 10 روز طول میکشید. 2 سوال دیگه هم دارم . واحد زمانی رو چطور انتخاب می کنی تو این مووینگ اورج؟ تو این چارتا وقتی زوم می کنیم رو نمودار او زاویه 45 درجه فرق می کنه. باید تا چه حدی زوم کنیم رو نمودار تا اون 45 درجه درست جواب بده
    اگر منظورتون از واحد زمانی دوره میانگین متحرک است که گفتم باید 1 روزه باشد.................برای تحلیل در هر تایم فریمی می توان کار کرد ولی من دیلی کار می کنم.....................در مورد 45 درجه هم اگر منظورتان RN است شما هر چه قدر که دوست داری زوم کن(تا ته ته!) قرار نیست ریز موج ها را زیر سیبیلی در کنیمدر پایان هم من تجربه آنچنانی ندارم و خودم کارآموز این روش منحصر به فرد هستم................
    موفق باشید و برای یادگیری عجله نکنید بلکه یادگیری را به طور مستمر دنبال کنید.................

16. 4 کاربر از پست مفید Butterfly سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    2170
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    446
    سپاس شده 161 در 51 پست
    ميزان امتياز
    922
    Array
    ممنون از راهنمایی

18. 2 کاربر از پست مفید esun سپاس کرده اند .

شماره عضویت
    5483
    عنوان کاربر
    کاربر هزاره
    میانگین پست در روز
    2.50
    لایک کرده
    0
    لایک شده
    0
    سپاس ها
    11,240
    ميزان امتياز
    4597
    Array
    یادی از خانم سایه محمدی بکنیم که الیوت کار قهاری در سبک نیلی بود...................واقعا حیف شد که رفتند
    امیدوارم هر جا که هستند موفق باشند
    ویرایش توسط Butterfly : دوشنبه ۲۶ آبان ۹۳ در ساعت ۲۱:۵۳

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)